Peshkatarja më seksi në botë kap një peshk 100 kg

Peshkatarja më seksi në botë kap një peshk 100 kg

Lifestyle August 17, 2019 - 20:31
Lexoni detajet

Një peshkatare 24-vjeçare, e cila lundron rreth bregdetit të jugut të Floridës, po çmend ndjekësit në rrjetet sociale me aventurat e saj të mrekullueshme.

Emily Riemer është një prej peshkatareve më seksi në botë dhe së fundmi është mburrur se ka kapur një peshk 100 kg.

Ajo gëzon forma trupore fantastike, madje thekson se nuk e frekuenton palestrën, pasi peshkimi është një stërvitje më vete.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The oops I left my @redtailrepublic sunglasses at the hotel room pose #blindaf @ohpolly ë

A post shared by Capt. Emily Riemer (@emilysriemer) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Most people rep sports teams from their hometowns but this place has a wayyy better halftime show ë #nosleep

A post shared by Capt. Emily Riemer (@emilysriemer) on