Infektuar: 58088
Shëruar: 50953
Vdekur: 1456
Familja transformon furgonin e vjetër në një kamper luksoz

Familja transformon furgonin e vjetër në një kamper luksoz

Kuriozitete January 07, 2021 - 23:24

Një familje, e përbërë nga 4 persona, ka shndërruar një furgon të vjetër të tyre në një kamper luksoz.

E gjitha puna e familjes Hoker, që jeton në Den Bosch të Holandës, ndodhi gjatë verës së vitit të kaluar, ku secili anëtar dha kontributin e tij në këtë ndryshim, ndërsa kishte detyra specifike.

Ata hoqën të gjithë aksesorët e vjetër të makinës në pjesën e brendshme dhe e transformuan furgonin e tipit “Volkswagen”, prodhim të vitit 2013.

Përveç punës, familja shpenzoi edhe rreth 4300 dollarë për këtë shndërrim drastik, por tashmë ata kanë fituar një kamper luksoz, me të cilin mund të udhëtojnë të gjithë së bashku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by S Λ N N E ë (@sannehofker)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by S Λ N N E ë (@sannehofker)