Infektuar: 1052
Shëruar: 820
Vdekur: 30
Çudia kosovare: Në Suharekë, kafja shërbehet me anë të dronit

Çudia kosovare: Në Suharekë, kafja shërbehet me anë të dronit

Kuriozitete March 29, 2020 - 10:40

Në këto ditë izolimi, kur të gjithë qytetarët e Kosovës qëndrojnë në shtëpi, ata nga Suhareka kanë gjetur një mënyrë mjaft interesante për të shërbyer kafe.

Aty kafja po shërbehet me anë të dronit,

Madje, Valon Gashi i ka realizuar edhe një video tërë kësaj, ku shihet kafja që po shpërndahet me dron.

Kujtojmë që izolimi në Kosovë erdhi si vendim pas shpërthimit të Koronavirusit në vendin tonë, ku deri më tani numri ka arritur në 91, me dy të shëruar dhe një të vdekur.

 

Ndodh e kjo në Suharekëë Kafja shërbehet me Dronë Tag kan e ka marr mallië Video nga:Valon Gashi

Posted by Gazeta on Saturday, March 28, 2020

kuu