Infektuar: 5118
Shëruar: 2370
Vdekur: 112
E premtja e 13 dhjetorit nuk është aq ters sa mendoni, bëhuni gati për të shprehur dëshirat

E premtja e 13 dhjetorit nuk është aq ters sa mendoni, bëhuni gati për të shprehur dëshirat

Kuriozitete December 12, 2019 - 17:18
Mesoni se çfarë ndodh të premten e 13 dhjetorit

E premte dhe data 13. Nuk është aq ters sa e mendoni. NASA paralajmëron një shfaqje mahnitëse meteorësh që do të ndriçojnë qiellin e natës në të gjithë botën.

Meteorët e bardhë e të ndritshëm pritet të jenë veçanërisht të dukshëm rreth orës 2 të mëngjesit, kur yjësia e Binjakëve, nga të cilët ata duket se kanë origjinën, është më lart në qiell.

Image