Infektuar: 18148
Shëruar: 15150
Vdekur: 666
Kunati rreh dhe hedh nga shkallët nusen e vëllait në ditën e dasmës

Kunati rreh dhe hedh nga shkallët nusen e vëllait në ditën e dasmës

Kuriozitete December 11, 2019 - 19:21
Lexo Detajet

Një nuse në Uells është goditur me grushte e më pas është kapur nga fustani dhe hedhur nga shkallët në ditën e dasmës.

E gjithë kjo skenë e tmerrshme është bërë nga kunati i saj, Tomos Rhydian Wilson.

Ky i fundit shkoi i dehur ne ceremoninë e martesës duke bërtitur se vëllai i tij nuk duhet të martohet kurrë më këtë grua.

Por, pasi rrahu nusen Erin Mason-George, raportohet se ai ka goditur edhe dy motrat dhe nënën e saj.

Ai është shpallur fajtor dhe pritet t’i caktohet dënimi.

Image

 

 

Image
Image