Infektuar: 10988
Shëruar: 6616
Vdekur: 373
Ja sa kushtojnë hapat që bëjnë gazrat të kenë aromë lule dhe çokollate

Ja sa kushtojnë hapat që bëjnë gazrat të kenë aromë lule dhe çokollate

Kuriozitete December 07, 2019 - 18:33
Detajet

Gazrat janë të sikletshme, edhe pse të gjithë e bëjnë atë. Nëse këtë e bëni  ndonjëherë në një kompani  ju e dini që të tjerët fillojnë të shikojnë nga ju, duke dhënë sinjale gjykimi, madje edhe me zë të lartë.

Fartizimi është një proces natyror që rrjedh nga ndërtimi i gazrave në traktin e zorrëve dhe zorrët, kështu që nuk është vetë i turpshëm, por aftësitë e tij shkaktojnë siklet në shumicën e njerëzve.

Nëse keni probleme të flatulencës, do të kënaqeni kur mësoni se shpikja e Christian Poincheval nga fshati francez i Gesvres, do t’i zgjidhë këto probleme për ju!

Përkatësisht, ai shpiku pilula që i bëjnë gazrat të nuhasin bukur. Kapsulat janë të përballueshme, me një paketë pilulash 60 që kushtojnë rreth 23 dollarë, dhe mund të blihen në internet në faqen e tij pilulpet.com.