Infektuar: 10247
Shëruar: 5944
Vdekur: 327
Grabitësit hyjnë me armë në farmaci dhe puthin në ballë shitësen: Rri e qetë!

Grabitësit hyjnë me armë në farmaci dhe puthin në ballë shitësen: Rri e qetë!

Kuriozitete October 17, 2019 - 16:33
Detajet

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Brazil, gjatë grabitjes së një farmacie. Grabitësit e armatosur kanë hyrë në farmaci dhe kanë kërkuar paratë, por gjesti i tyre me shitësen po bën xhiron e rrjetit.

Videoja është publikuar nga “DailyMail”, ku shihen grabitësit, të cilët kanë puthur në ballë shitësen, që ishte një grua e moshuar, duke refuzuar t’ia marrin paratë. E pushtuar nga paniku, e moshuara ka ngritur menjëherë duart lart dhe iu ka dorëzuar paratë, por ata i janë kthyer me gjestin befasues, duke i thënë: Jo zonjë, rri e qetë, nuk i dua paratë e tua.

Pamjet janë nxjerre nga kamerat e sigurisë së farmacisë, ndërkohë që pronari Samuel Almeida tha se autorët, sapo kanë hyrë, kanë kërkuar paratë dhe kanë marrë një sasi të caktuar, por jo ato që u ka dhënë e moshuara.