Infektuar: 1047
Shëruar: 794
Vdekur: 30
Gjyqtari mbi 60-vjeçar martohet me 23-vjeçaren

Gjyqtari mbi 60-vjeçar martohet me 23-vjeçaren

Kuriozitete October 10, 2019 - 18:57
Detajet

Një çift australian me diferencë në moshë më shumë se 40 vjet nga njëri tjetri janë martuar pas një romance të shpejtë mes tyre.

Ashleigh Petrie, 23 vjeçe mban në gisht unazën e gjyqtarit Rodney Higgins, i cili mendohet të jetë mbi 60 vjec.

“Nisi me një pëlqim të çastit dhe përfundoi me unazën në gisht. Dashuria e jetës sime më kërkoi të martohemi dhe unë thashë ‘po’. Jemi çifti më i lezetshëm në botë”, thotë 23 vjeçarja.

Image 
Image 
Image