Infektuar: 1038
Shëruar: 791
Vdekur: 30
Vajza që fiton 100 mijë dollarë në vit vetëm duke nxjerrë gjuhën

Vajza që fiton 100 mijë dollarë në vit vetëm duke nxjerrë gjuhën

Kuriozitete September 16, 2019 - 22:36
Detajet

21-vjeçarja amerikane, Mikejla Saravia nuk ka nevojë të lodhet shumë për të punuar. Mjafton të nxjerrë gjuhën për kamerat.

Vajza fiton rreth 100 mijë dollarë në vit nga rrjetet shoqërore vetëm sepse e ka gjuhën të gjatë.

Ajo shpërndan vazhdimisht foto dhe video të gjuhës së pazakontë, herë me kostume banje, herë video duke kërcyer, dhe ka pasur aq vëmendje sa madje shet edhe produkte në internet.

Ajo ka nxjerrë një aplikacion personal, të quajtur KKVSH, ku shet që nga bluzat, karikuesit e celularit, e deri te lodrat e seksit. Dhe e gjitha nisi për shkak të gjuhës së gjatë.