Infektuar: 15472
Shëruar: 13278
Vdekur: 622
Kjo video e dy fëmijëve duke u përqafuar është bërë 'hit' në internet

Kjo video e dy fëmijëve duke u përqafuar është bërë 'hit' në internet

Kuriozitete September 11, 2019 - 09:33
Detajet

Të gjithë kemi nevojë për dikë të veçantë pa marr parasysh se kush dhe çka është.

Një video  është bërë virale me dy vjeçarë shokë të ngushtë, dhe kjo është pa dyshim video më e lezetshme që keni parë ndonjëherë.

Këta dy fëmijë të cilët nuk mund të qëndrojnë pa njëri tjetrin, nuk janë parë që dy ditë, por mënyra se si përqafohen sa herë që shihen me njëri tjetrin të lë me shpresa për jetën, raporton “Unilad”. /Lajmi

Përgatituni të ju “shkrihet zemra” pasi të shihni këtë video.