Rrëzohet me gjithë avion në det, gjesti i pilotit po “thyen” rrjetin

Rrëzohet me gjithë avion në det, gjesti i pilotit po “thyen” rrjetin

Kuriozitete August 23, 2019 - 11:56
Lexoni detajet

Një avion i vogël është rrëzuar në brigjet e Kalifornisë, ku fatmirësisht si piloti dhe pasagjeri arritën të shpëtonin pa dëmtime.

Piloti pasi doli në det filmoi avionin që drejtonte.

Videoja u bë virale në rrjet, ndërsa raportohet se aksidenti ndodhi si pasojë e një problemi me motorin.

Ju ftojmë të shikoni pamjet e avionit të rrëzuar në det.