Dramatike: Gruaja bie në rezervuarin me peshkaqenë, shikojeni çfarë ndodh më pas (VIDEO)

Dramatike: Gruaja bie në rezervuarin me peshkaqenë, shikojeni çfarë ndodh më pas (VIDEO)

Kuriozitete tetor 17, 2018 - 16:23


Një punonjëse e dyqanit në Jiaxing, provinca Zhejiang, Kinë u pengua dhe ra në një rezervuar me peshkaqenë derisa po ushqeheshin.

Incidenti ndodhi kur gruaja ishte në një nxitim për një takim punonjësish dhe vendosi të vraponte në një urë qelqi mbi rezervuarin me peshkaqenë, transmeton lajmi.net.

Gruaja nuk e vuri re se kapak i rezervuarit ishte i hapur, u hodh mbi të dhe ra në ujë derisa peshku grabitqar po merrte vaktin e tyre në mëngjes.

Bashkëpunëtorët e saj nxituan për të ndihmuar gruan, dy roje u hodhën në akuarium dhe e morën atë menjëherë. Ajo nuk u plagos si rezultat i incidentit. 

">http://