Nusja hyn me fustan të mrekullueshëm, pastaj fillon të çmendet me veprimin e saj (VIDEO)

Nusja hyn me fustan të mrekullueshëm, pastaj fillon të çmendet me veprimin e saj (VIDEO)

Kuriozitete shtator 12, 2018 - 13:59
Lexo detajet

Një nuse nga Teksasi është bërë një sensacion i vërtetë, pasi mysafirët në dasmë dhe burrin e saj të ardhshëm, i ka befasuar duke zhveshur fustanin dhe duke filluar të bëj vallëzim ‘twerk’, transmeton Zeri.info.

Stephanie Payne në fillim të ceremonisë e cila është mbajtur në Hjuston, ka shkëlqyer me një fustan nusërie me ngjyrë të artë vezulluese.

Por kur kishte ardhur koha për ‘twerk’, ajo ka zhveshur fustanin dhe është paraqitur krejt ndryshe.

Kishte veshur pantallona të shkurtër nga lëkura, çizme të gjata deri në gjunjë dhe me take të larta, ndërsa në fytyrë ka vendosur një maskë. Dhe pastaj ka filluar vallëzimi erotik. Për më shumë ndiqeni videon./ZERI