Kush nuk do ta dëshironte një qen kaq të zgjuar?! (VIDEO)

Kush nuk do ta dëshironte një qen kaq të zgjuar?! (VIDEO)

Kuriozitete korrik 09, 2018 - 12:48
Shikojeni se sa i zgjuar është ky qen

Temperaturat e larta janë problem për të gjithë, por më shumë janë për kafshët, transmeton “Zeri.info”.

Një video e publikuar në rrjetin social “Facebook”, shihet se si një qen është treguar mjaft i zgjuar dhe ka gjetur një zgjidhje se si ta mposht vapën.

Ai ka gjetur një çezmë për ta shuar vapën, përcjell më tutje “Zeri.info”.

Me të vërtetë ky qen është treguar mjaft i zgjuar dhe mund ta shihni edhe në video se si e lëshon ujin dhe freskohet me ujë pa asnjë problem.

Vështirë se ka ndonjë njeri që nuk do ta dëshironte një qen kaq të zgjuar, transmeton “Zeri.info”.

Për të gjithë ju që keni ndonjë qen në shtëpi, shikojeni këtë video dhe freskojeni në këtë mënyrë edhe qenin tuaj. /ZËRI/