Infektuar: 101517
Shëruar: 87012
Vdekur: 2072
RAVE dhe WIN MUSIC FREEDOM nga ora 21:00 të dielen 7 Mars sjellin Artisten nga Bulgaria Desita

RAVE dhe WIN MUSIC FREEDOM nga ora 21:00 të dielen 7 Mars sjellin Artisten nga Bulgaria Desita

Kultura March 04, 2021 - 22:42

Rave ditën e diel e sjell artisten Bullgare që vie me një set të vecante nga Sofia

Njihuni me Desitën! Ajo është një nga fytyrat e reja nga skena lokale bullgare, e cila sapo vendosi të shkojë nga dyshemeja e vallëzimit në kabinën e DJ. Desita e konsideron vallëzimin si një mënyrë meditimi, kështu që, zgjedhja e gjurmëve të duhura për të vendosur disponimin e eventeve është mjaft thelbësore për zgjedhjen e saj.

Ajo është një adhuruese e tingullit acid melodik të kombinuar me disa broken beats, kështu që bëhuni gati për të kërcyer para PC tuaj me datën 7 Mars.

Na ndiqni në faqën zyrtare të Rave, Win Music Freedom Ks dhe faqen tonë zyrtare Radio Prishtina në Facebook.