Infektuar: 73048
Shëruar: 61986
Vdekur: 1649
“Provo edhe një herë, Sam”, premierë në Teatrin e Prizrenit

“Provo edhe një herë, Sam”, premierë në Teatrin e Prizrenit

Kultura February 19, 2021 - 15:33

Shfaqja “Provo edhe një herë, Sam”, nga regjisori Ilir Bokshi, do të jepet premierë këtë të shtunë në teatrin “Bekim Fehmiu”.

“Provo edhe një herë, Sam” është e shkruar nga Woody Allen.

Këtë shfaqje do ta interpretojnë aktorët: Ernest Malazogu, Edona Sopaj, Alban Krasniqi, Liridona Shehu dhe Xhevdet Doda. /Zëri