Suharekasi vizaton portretin e Bill Clintonit (FOTO)

Suharekasi vizaton portretin e Bill Clintonit (FOTO)

Kultura qershor 11, 2019 - 18:10
Detajet

I riu nga Suhareka, Rilind Morina, ka realizuar portretin e ish- presidentit të SHBA-së Bill Clinton.

Në letër të thjeshtë dhe me stilolaps, Rilindi ka arritur të realizojë një portret shumë të bukur të Clinton, shkruan “Zëri.info”.

Sipas tij këtë portret e ka realizuar si shenjë flenderimi për të mirat që Clinton ka bërë për Kosovën.

“ Këtë portret të ish-presidentit të ShBA-së Bill Clinton, e kam realizuar, në shenjë falënderimi për Bill Clintonin”, tha Rilind Morina për “Zërin”.

Image
Image
Image
Image