Infektuar: 1110
Shëruar: 843
Vdekur: 30
Vdes aktori i njohur

Vdes aktori i njohur

Kultura May 11, 2019 - 22:10
Lexoni detajet

Në moshën 38 vjeçare ndërroi jetë aktori i njohur Pua Magasiva.

Aktori nga Zelanda së Re, Pua Magasiva, i njohur për rolin e tij në “Poëer Rangers”, ka vdekur në moshën 38 vjeçare, konfirmon agjencia e tij, shruan People, transmeton lajmi.net.

Policia u lajmërua në një adresë në Wellington të shtunën në mëngjes, ku dhe gjetën trupin e pajetë të aktorit, sipas raportimeve të mediave.

Shkaku i vdekjes nuk është zbuluar ende.

Vitin që shkoi Pua Magasiva u martua me Lizz Sadler

Image