Dua ka një mesazh për Prishtinën

Dua ka një mesazh për Prishtinën

Kultura gusht 08, 2018 - 10:44
Lexo detajet

Këngëtarja e njohur Kosovare me famë  ndërkombëtare, Dua Lipa tanimë gjendet rrugës për në Kosovë ku pritet që të performojë në festivalin “Sunny Hill Festival”, i cili organizohet me datën 10, 11 dhe 12 në parkun e “Gërmisë”, në Prishtinë, shkruan “Zëri.info”.

Ajo në “Instagram”, ka postuar një video ku ka shkruar se menzi pret që të vie në Prishtinë dhe të performojë në këtë festival.

LEXO EDHE: Dua Lipa arrin sot në Prishtinë, ja në sa ora do të flasë ajo

Ky festival do të fillojë me po këtë këngëtare dhe do të përfundoj me performancën e Martin Garrix. /ZËRI