Yllka Gashi në rolin e 'Lizës', emocionon në vetëm pamjet e para!

Yllka Gashi në rolin e 'Lizës', emocionon në vetëm pamjet e para!

Kultura qershor 13, 2018 - 10:07
Lexo detajet

Aktorja Yllka Gashi ka luajtur rolin në “Gratë në Zjarr-Tregime nga vija e frontit”, të shkruara dhe drejtuara nga producent të njohur botëror si Chris Henry të cilit aktorja edhe i është falënderuese, shkruan “Zëri.Info”.

Aktorja si pjesë e këtij projekti është ndier e bekuar dhe e nderuar, e që pa dyshim në performancën e saj duket aq e ndjeshme, dhe emocionon shumë.

E këtë përformancë të Yllka Gashit shpresojmë që shpejt ta shohim e që padyshim të krenohemi me arritjet e saj në aktrim, duke i treguar botës, së Kosova përveç artisteve këngëtare e sportistëve, Kosova ka edhe aktor të mëdhenj.

“Të gjitha shprehjet e fytyrës! Kam pasur një shpërthim duke luajtur Lisa në "Gratë në Zjarri-Tregime nga vijat e frontit" të shkruara dhe të drejtuar nga Chris Henry në Royal Family Productions. Falënderime të mëdha për mikun tim të dashur, vetë zotin Ilir.

Ishte një nder dhe një bekim për të qenë pjesë e "Gratë në Zjarr-Tregime nga Frontlines" të shkruar dhe drejtuar nga Chris HenryFalënderime masive për mikun tim të dashur Ilir për kapjen e performancës sime dhe të gjitha emocionet që natyrisht erdhën me të!”, ka shkruar aktorja bashkangjitur me fotografitë e publikuara./ZËRI

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image