Sabri Fejzullahu feston 50 vjetorin e karrierës së tij

Sabri Fejzullahu feston 50 vjetorin e karrierës së tij

Kultura shkurt 15, 2018 - 16:15
Këngëtari i njohur kosovar po feston 50 vjetorin e karrierës së tij.

Sabri Fejzullahu, këngëtari i njohur kosovar po feston 50 vjetorin e karrierës së tij, raporton “Zeri.info”.

Fejzullahu në një intervistë për Zërin flet mes tjerash për koncertin e tij për nder të 50 vjetorit të karrierës së tij, për projektet që po përgadit si dhe për 10 vjetorin e pavarsisë së Kosovës.

Fejzullahu shfrytëzoi rastin që të uroj për fillimin e punës edhe Radion më të re në tregun mediatik të Kosovës, atë të Radio Prishtinës. Për më shumë shikoni videon e plotë nga intervista me Sabri Fejzullahun. /Zëri/

Image