Blej biletë për premierën e filmit 'Justice League' dhe futu në lojë shpërblyese për Cineplexx VIP Card (FOTO)

Blej biletë për premierën e filmit 'Justice League' dhe futu në lojë shpërblyese për Cineplexx VIP Card (FOTO)

Kultura nëntor 14, 2017 - 10:33

Kinemaja me teknologjinë më të avancuar në Kosovë, Cineplexx, ka prezantuar një lojë shumë atraktive për të gjithë që blejnë bileta për filmin Justice League.

Image

 
Me 16 nëntor, Cineplexx sërish futet në rangun e kinemave të cilat do të shfaqin njërin prej filmave më të pritur të vitit si premierë. Prej orës 19:00, këtë të enjte, do të fillojë eventi me premierën e Justice League, dhe njëkohësitht fillon edhe loja shpërblyese më e madhe në Cineplexx.

Image

Të gjithë ata që blejnë bileta, mund të futen në lojë për të fituar VIP Card. Kjo VIP Card mundëson shikimin e një filmi në dit FALAS, për një vit të tërë! 

Loja shpërblyese është shumë e thjeshtë. Krejt çka duhet bërë, është që në biletat e blera për Justice League, pas shikimit të filmit, duhet të shënohet emri dhe mbiemri i personit, dhe të futet në kutinë e cila gjendet në korridorin e Cineplexx. 

Image

Mirëpo kjo nuk është e tëra. Cineplexx ka treguar se gjatë eventit të premierës së Justice League, të gjithë do të kenë mundësinë të freskohen me pije falas nga Coca Cola, dhe të argëtohen me aktivitetet e organizuara në korridor. 

Në të njejtën kohë, Cineplexx së bashku me Five Star Fitness, do t’I dhurojnë mbi 150 kupona në mënyrë të rastësishme: 

12 kupona me anëtarësi 1 vjeçare
20 kupona me anëtarësi 6 mujore
30 kupona me anëtarësi 1 mujore
100 kupona me anëtarësi 10 ditore.

Image

Ngjarja e filmt zhvillohet me krijimin e skuadrës e cila ka fokus dretjësinë (apo Justice League). Filmi fillon me Bruce Wayne (Ben Affleck) I cili nxitet nga kthimi i besimit në njerëzim dhe i frymëzuar nga veprimi altruist i Superman. Ai krijon një aleate të re, Wonder Woman (Gal Gadot) për t'u përballur me një kërcënim edhe më të madh. Së bashku, Batman dhe Wonder Woman punojnë shpejt për të rekrutuar një ekip që të qëndrojë kundër këtij armiku të sapo zgjuar. Edhe pse formojnë një ligë të paparë të heronjve - Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg dhe Flash - mund të jetë tepër vonë për të shpëtuar planetin nga sulmi i përmasave katastrofike. 

Image

Interesimi për këtë event është shumë i madh. Deri tani, kemi mësuar se janë shitur mbi 700 bileta për premierë. Biletat mund t’i blini çdo ditë pas orës 15:30 në Cineplexx!

Oraret e filmit mund t’i gjeni KETU