Theret me thikë një i mitur në Lipjan

Theret me thikë një i mitur në Lipjan

Kronika November 21, 2023 - 09:12

Një i mitur në Lipjan është therur me thikë nga një i mitur tjetër.

Sipas Policisë, kjo ka ndodhur pas një mosmarrëveshjeje mes të miturve.

“Pas një mosmarrëveshjeje, i dyshuari i mitur ka sulmuar fizikisht dhe me mjet të fortë - thikë viktimën e mitur. Pas marrjes së ndihmës së parë, viktima është liruar për në shtëpi. I dyshuari gjendet në arrati. Rasti nën hetime”, thuhet në raportin e Policisë. /Zëri