Theret me thikë një femër në Vushtrri

Theret me thikë një femër në Vushtrri

Kronika September 22, 2023 - 08:57

Një femër është therur me thikë në Vushtrri dhe e njëjta ka pranuar trajtim mjekësor.

Policia ka arrestuar një mashkull të dyshuar për rastin, transmeton Zeri.info.

“Pas një mosmarrëveshjeje i dyshuari mashkull kosovar ka sulmuar fizikisht me një mjet të mprehtë - thikë viktimën femër kosovare. Viktima ka pranuar trajtim mjekësor, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe i njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë. /Zëri