Prizren: Vëllai e raporton të zhdukur motrën

Prizren: Vëllai e raporton të zhdukur motrën

Kronika November 25, 2022 - 10:25

Një person ka raportuar në Polici se motra e tij është larguar nga shtëpia dhe se nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj.

Sipas njoftimit të Policisë, e mitura është larguar nga shtëpia më 23.11.2022, ndërsa rasti është raportuar në Polici e Prizrenit nga i vëllai i saj të mërkurën rreth orës 14:00, raporton Zeri.info.

“Prizren, 23.11.2022 - 14:00. Më 24.11.2022 një mashkull kosovar ka raportuar se motra e tij, viktima femër kosovare, është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj. Rasti është duke u hetuar. /Zëri