Një këmbësor goditet nga vetura në Kamenicë
Foto: Ilustrim

Një këmbësor goditet nga vetura në Kamenicë

Kronika November 24, 2022 - 09:26

Një aksident trafiku ka ndodhur dje në fshatin Shipashnicë e Poshtme të Kamenicës, ku një veturë ka goditur një këmbësor.

Sipas Policisë, ngjarja ka ndodhur pasditen e së mërkurës, ku ngasësja e veturës e kishte goditur një këmbësor.

Si pasojë e këtij aksidenti, këmbësori ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor. /Zëri