Një i mitur theret me thikë në Podujevë, dërgohet në QKUK

Një i mitur theret me thikë në Podujevë, dërgohet në QKUK

Kronika October 04, 2022 - 08:23

Një tentim vrasjeje ka ndodhur të hënën në Podujevë, ku tre të mitur kanë sulmuar dhe therur me thikë një të mitur tjetër.

Policia ka konfirmuar se tre të miturit janë arrestuar, ndërsa viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Të dyshuarit pas intervistimit, me vendim të prokurorit, janë dërguar në mbajtje. /Zëri