Rahovec: Gruaja rrah burrin e saj, ai strehohet te vëllai

Rahovec: Gruaja rrah burrin e saj, ai strehohet te vëllai

Kronika September 25, 2022 - 08:36

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje rreth orës 18:30 është raportuar një rast i dhunës në familje në Rahovec.

PK-ja bën të ditur se një burrë ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga bashkëshortja e tij, raporton Zeri.info.

Viktimës i është ofruar tretman mjekësor dhe pasta jai është strehuar te vëllai i tij.

“Rasti në proces hetimor”, thuhet në raport 24-orësh. /Zëri