Zhduket 8-vjeçari në pishinën e Gërmisë

Zhduket 8-vjeçari në pishinën e Gërmisë

Kronika August 06, 2022 - 08:52

Një grua ka raportuar në Polici se derisa ishte në pishinën e Gërmisë në Prishtinë, të enjten, djali i saj tetëvjeçar ishte zhdukur.

Sipas raportit të Policisë, i mituri është larguar nga nëna e tij dhe nuk është kthyer më.

Nëna ka thënë se nuk ka njohuri për vendndodhjen e tij.

Rasti vazhdon të hetohet. /Zëri