Gjendet i vdekur një person në Prishtinë, nisin hetimet

Gjendet i vdekur një person në Prishtinë, nisin hetimet

Kronika June 27, 2022 - 10:01

Policia ka nisur hetimet për një vdekje, që ka ndodhur të dielën në Prishtinë.

Viktima është gjetur në shtëpinë e tij pa shenja jete.

“Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante të Policisë dhe ekipi mjekësor, i cili e ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raportin e Policisë. /Zëri