Aksident mes një autobusi urban dhe kamionit në Prishtinë

Aksident mes një autobusi urban dhe kamionit në Prishtinë

Kronika June 25, 2022 - 08:31

Një autobusë i linjës urbane dhe një kamionë janë aksidentuar sot në mëngjes rreth orës 08:00 afër mensës së studentëve, në Prishtinë.

Nuk raportohet për dëme të mëdha dhe as njerëz të lënduar.

Ndërkaq, telegrafi ka siguruar fotografi nga vendi i ngjarjes, ku shihen të aksidentuar autobusi i linjës urbane dhe kamioni.

Telegrafi gjithashtu ka provuar të marr informacion edhe nga Policia e Kosovës, por për momentin nuk janë të qasshëm. /telegrafi