Dy femra rrahin një mashkull në Pejë

Dy femra rrahin një mashkull në Pejë

Kronika June 22, 2022 - 10:26

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje rreth orës 18:00 janë arrestuar dy femra kosovare, pasi kishin sulmuar viktimën mashkull kosovar, në Pejë.

Viktimës i kanë shkaktuar lëndime trupore dhe i njëjti ka marrë trajtim mjekësor.

“Me vendim të prokurorit, dy të dyshuarat dërgohen në mbajtje”, thuhet në raport. /Zëri