Vetaksident në magjistralen Suharekë – Prizren [foto]

Vetaksident në magjistralen Suharekë – Prizren [foto]

Kronika May 22, 2022 - 22:30

Një vetaksident trafiku ka ndodhur sonte në magjistralen Suharekë – Prizren.

Aksidenti ka ndodhur saktësisht në fshatin Gjonoc, ndërsa nuk dihet akoma nëse ka pasur të lënduar, raporton Zeri.info.

Në pamje që kanë dërguar lexues të “Zërit” shihet një veturë e cila është rrokullisur dhe ka dal jashtë rrugës.

Zëri ka kontaktuar policinë për të marrë më shumë informacione në lidhje me rastin. /Zëri

Image

Image

Image

Image

Image