Policia shpall në kërkim dy të dyshuarit për vrasjen e 30-vjeçarit në Kaçanik

Policia shpall në kërkim dy të dyshuarit për vrasjen e 30-vjeçarit në Kaçanik

Kronika May 19, 2022 - 14:47

Policia e Kosovës ka shpallur në kërkim dy personat e dyshuar për vrasjen e 30-vjeçarit, që ndodhi më 10 maj në Kaçanik.

Policia ka kërkuar bashkëpunimin e qytetarëve, me qëllim identifikimin dhe vendndodhjen e personave në kërkim policor, të cilët dyshohen për “Vrasje të rëndë”, transmeton Zeri.info.

Personat e dyshuar për këtë vrasje janë Hyqmet Qorri dhe Lirim Tusha, ku policia ka publikuar edhe fotografitë bashkë me të dhënat e tyre.

Njoftimi i plotë nga Policia: