Aksident në rrugën Pejë - Prishtinë

Aksident në rrugën Pejë - Prishtinë

Kronika January 18, 2022 - 14:01

Rruga Pejë - Prishtinë është bllokuar nga një vetaksident, që ndodhi nga kamionë të KFOR-it.

Më saktësisht, aksidenti ka bllokuar aksion rrugor prej Sllatinës deri në fshatin Vragoli, raporton Zeri.info.

Në vendngjarje është parë dhe autoambulanca. /Zëri

 

Image