Babai lajmëron në Polici se i është dhunuar vajza në Mitrovicë

Babai lajmëron në Polici se i është dhunuar vajza në Mitrovicë

Kronika January 13, 2022 - 10:32

Një rast për dhunimin e një të miture është lajmëruar dje në Policinë e Mitrovicës.

Rasti në Polici është lajmëruar nga babai i vajzës, raporton “Zëri”.

I dyshuari më pas është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. /Zëri