Baba e bir rrihen mes vete në Podujevë

Baba e bir rrihen mes vete në Podujevë

Kronika December 02, 2021 - 11:09

Dje në Podujevë baba e bir nuk kanë mundur të gjejnë gjuhë të përbashkët, duke precipituar deri në përleshje.

Sipas Policisë, djali i përfshirë në rast është i mitur, raporton “Zëri”.

“Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i Shtetit, i cili ka rekomanduar që pas intervistimit palët të lirohen dhe rasti të procedohet në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin 24-orësh. /Zëri