Vajza rrah nënën e saj në Gjakovë
Foto: Ilustrim

Vajza rrah nënën e saj në Gjakovë

Kronika November 30, 2021 - 10:16

Një rast i dhunës në familje është regjistruar të hënën në Gjakovë.

Atje raportohet se një grua ka raportuar në Polici se është kanosur dhe sulmuar fizikisht nga vajza e saj me probleme mendore.

Policia ka bërë të ditur se me vendim të prokurorit, e dyshuara është dërguar në mbajtje. /Zëri