Djali rrah nënën e tij në Prishtinë, ishte nën ndikim të alkoolit

Djali rrah nënën e tij në Prishtinë, ishte nën ndikim të alkoolit

Kronika November 27, 2021 - 09:16

Një grua nga Prishtina ka raportuar se djali i saj, nën ndikim të alkoolit e ka sulmuar fizikisht dhe këcënuar.

Sipas Policisë, rasti ka ndodhur dje rreth orës 23:12.

“Viktima ka pranuar trajtim mjekësor ndërsa i dyshuari mbetet në stacion policor deri në këndellje për intervistim”, thuhet në njoftimin e PK-së. /Zëri