Rahoveciani e raporton të zhdukur gruan e tij

Rahoveciani e raporton të zhdukur gruan e tij

Kronika October 28, 2021 - 09:30

Një burrë nga fshati Kaznik i Rahovecit ka raportuar në Polici gruan e tij të zhdukur.

Nga Policia kanë bërë të ditur se bashkëshortja e tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Sipas raportit 24-orësh të PK-së, rasti është duke u hetuar. /Zëri