Rrokulliset autobusi në Maqedoni të Veriut, pesë të lënduar

Rrokulliset autobusi në Maqedoni të Veriut, pesë të lënduar

Kronika October 15, 2021 - 10:13

Pesë persona janë lënduar pasi një autobus është rrokullisur në rrugën për në Manastir.

Pesë udhëtarët kanë marrë lëndime të lehta trupore, kanë konstatuar mjekët pas kontrollimit të tyre dhe tashmë janë lëshuar në shtëpi.

Ekspertizë në vendin e ngjarjes ka kryer policia, ndërkaq komunikacioni në këtë drejtim është duke u zhvilluar në një drejtim, raporton TV21.

Image