Infektuar: 107497
Shëruar: 104054
Vdekur: 2245
Arrestohen në Ferizaj dy persona të shpallur në kërkim

Arrestohen në Ferizaj dy persona të shpallur në kërkim

Kronika June 11, 2021 - 09:38

Stacioni Policor në Ferizaj ka arritur t’i arrestojë dy persona në bazë të urdhëresave të Gjykatës Themelore të Prizrenit.

Sipas njoftimit të Policisë, të dyshuarit F.H. dhe A.H. ishin dënuar me shtatë muaj burgim, pasi kishin kryer veprën penale “Lëndim i lehtë trupor.

Në njoftim bëhet e ditur se pas kompletimit të dokumentacionit të njëjtit dërgohen në vuajtje të dënimit. /Zëri