Infektuar: 107497
Shëruar: 104054
Vdekur: 2245
Kamioni i mbeturinave godet një veturë te objekti i Komunës së vjetër në Prishtinë

Kamioni i mbeturinave godet një veturë te objekti i Komunës së vjetër në Prishtinë

Kronika May 11, 2021 - 22:57

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash te objekti i Komunës së vjetër në Prishtinë.

Lexues të “Zërit” kanë bërë të ditur se në aksident kanë qenë të përfshirë një kamion i mbeturinave dhe një veturë.

Në këtë aksident nuk ka të lënduar.

“Zëri” ka kontaktuar edhe me Policinë, por këta të fundit nuk kanë dhënë ndonjë informacion deri në publikim të lajmit. /Zëri