Infektuar: 105864
Shëruar: 96322
Vdekur: 2195
Hajnat ua grabitin telefonat dy të miturve në Prishtinë

Hajnat ua grabitin telefonat dy të miturve në Prishtinë

Kronika May 03, 2021 - 10:34

Të dielën dy të mitur kanë qenë cak i grabitësve.

Në një parking nëntokësor në Prishtinë dy persona të panjohur, të veshur me rroba të zeza dhe me maska, nën kërcënimin e thikës ua kanë grabitur dy telefona celularë dy të miturve dhe më pas janë larguar në drejtim të panjohur.

Në raportin e Policisë thuhet se nuk raportohet për të lënduar, përderisa rasti është duke u hetuar nga njësitet policore. /Zëri