Infektuar: 101517
Shëruar: 87012
Vdekur: 2072
Zhduket një e mitur në Klinë

Zhduket një e mitur në Klinë

Kronika March 06, 2021 - 11:27

Një e mitur nga Klina është zhdukur prej dy ditësh.

Policia e Kosovës përmes raportit 24-orësh ka njoftuar se i ati ka raportuar se vajza e tij e mitur ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer ende.

“Fsh. Klinafc, Klinë 04.03.2021-08:00. Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se vajza e tije mitur ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Njësitet policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në raportin e PK-së./Zëri