Infektuar: 101517
Shëruar: 87012
Vdekur: 2072
Dy persona të zhdukur në Prishtinë

Dy persona të zhdukur në Prishtinë

Kronika March 05, 2021 - 11:23

Dy persona janë raportuar si të zhdukur qe dy ditë në Prishtinë, raporton “Zeri.info”.

Siç njofton Policia, gjatë ditës së djeshme një person ka raportuar në stacionin policor se djali i tij është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e tij.

Po ashtu dje një grua ka raportuar se më datën 02 mars 2021 djali i saj është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e tij.

Policia bën të ditur se të dyja rastet janë duke u hetuar. /Zëri