Infektuar: 73048
Shëruar: 61986
Vdekur: 1649
Një e mitur në gjendje të rëndë në QKUK, arrestohet personi me të cilin bashkëjetonte

Një e mitur në gjendje të rëndë në QKUK, arrestohet personi me të cilin bashkëjetonte

Kronika February 23, 2021 - 09:01

Qendra Klinike Universitare e Kosovës ka raportuar se një femër e mitur është në gjendje të rëndë shëndetësore.

"Lidhur me rastin, është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar bashkëshorti i saj dhe me vendim të prokurorit, i njëjti dërgohet në mbajtje”, thuhet në raportin 24-orësh. /Zëri