Infektuar: 73048
Shëruar: 61986
Vdekur: 1649
Vdes i aksidentuari në fshatin Zabel i Ulët
Foto ilustruese

Vdes i aksidentuari në fshatin Zabel i Ulët

Kronika February 23, 2021 - 08:57

Viktima e një aksidenti trafiku në fshatin Zabel i Ulët, i ndodhur më 20 shkurt, ka vdekur.

Ai ishte në trajtim mjekësor intensiv për dy ditë.

“Raportohet se viktima mashkull kosovar, i përfshirë në aksident e që ishte në trajtim mjekësor në intensiv, ka ndërruar jetë dhe me vendim të prokurorit trupi i pajetë dërgohet në IML për obduksion”, njofton Policia e Kosovës. /Zëri