Infektuar: 73048
Shëruar: 61986
Vdekur: 1649
Nusja nga Ferizaj e raporton vjehrrën të zhdukur

Nusja nga Ferizaj e raporton vjehrrën të zhdukur

Kronika February 23, 2021 - 08:46

Një grua është raportuar e humbur në Policinë e Kosovës në Ferizaj.

Përmes raportit 24-orësh të Policisë, bëhet e ditur se të hënën, rreth orës 09:00, ankuesja femër ka informuar se vjehrra e saj, viktima femër shqiptare, shtetase e Shqipërisë (me probleme psikike), është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Rasti është duke u hetuar. /Zëri