Infektuar: 101517
Shëruar: 87012
Vdekur: 2072
Babai që dyshohet se vrau djalin, njoftoi vetë Policinë: Ejani se e vrava djalin

Babai që dyshohet se vrau djalin, njoftoi vetë Policinë: Ejani se e vrava djalin

Kronika January 27, 2021 - 18:38

A.Ki është personi që ka mbetur i vrarë sot në Prishtinë, ndërsa i dyshuari i vrasjes është babai i tij.

Babai i tij tashmë i arrestuar i është konfiskuar arma që dyshohet se është përdorur në këtë rast.

Burime të Gazetës Sinjali bëjnë të ditur se i dyshuari pas këtij veprimi, ka thirrur Policinë e Kosovës lidhur me rastin dhe u ka thënë atyre se “ejani se e vrava djalin”.